«Історичне джерело»

1. Ваша контактна інформація

Страшненко Світлана Володимирівна (066) -123-71-98
2. Назва організації, яку Ви представляєте

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

ні
4. Назва проекту

«Історичне джерело»
5. Мета проекту

Відновлення  iсторичного джерела,створення мiсця для вiдпочинку, зеленого туризму, забезпечення жителів села чистою та якісною питною водою. Облаштоване  альтанкою джерело дасть можливiсть для спiлкування та релаксу вcix верст населення, гостей та туристів в екологiчно чистому мiсцi, допоможе повернути шанобливе ставлення до звичаїв та традицiй рiдного краю, виховуватиме згyртованiсть, працелюбнiсть, бережне ставлення до природних  pecypciв.
6. Хто є партнерами проекту?
 Олександрівська селищна рада;

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту; Підрядна організація, яка буде визначена в результаті проведення процедури закупівель, виконання робіт

7. Хто є цільовою аудиторією проекту?

Всі жителі громади, гості, туристи

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

З кожним днем зростає проблема людства у воді. Питна вода є життєво необхідний продукт в щоденному раціоні людини,  а чиста джерельна вода - це не тільки життя ,а й здоров`я. Жителі села не мають змоги мати якісну води – більшість колодязів мають непридатну воду для споживання.  Колодязі мешканців села неглибокі, а каналізаційних відведень не передбачено, стоки з вигрібних ям потрапляють в грунт, що стає причиною забруднення води. У зв`язку із зміною кліматичних умов джерела зникають і ті, які ще збереглись на сьогодні потрібно зберігати та відновлювати , а ще в них чиста, холодна вода,  яку приємно пити.
Джерело знаходиться за межами села і вище, що дасть змогу мати чисту воду. Очищене та облаштоване джерело  забезпечить односельців якiсною питною водою та  поверне  населеному пункту  важливий  історичний об’єкт, який буде об’єктом зеленого туризму.

Історичне  джерело -  один із засобів виховання патріотизму та шанування традицій. Повернення   історичного об’єкту  дасть змогу не забувати історію села(його виникнення) та виховувати в молоді шанобливе ставлення до історії та традицій народу.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту
1.  Комплексні роботи з розчищення та поглиблення струмка.

2. Зміцнення берегів

3.  Облаштування   шляху підходу до природного джерела

4. Облаштування території  біля джерела(установка альтанки, лавок, урн)

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Реалізація проекту позитивно вплине на розвиток інфраструктури громади, зеленого туризму  за рахунок відновлення історичного об’єкту, облаштування зони відпочинку.
11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Покращиться здоров»я населення громади за рахунок якісної питної води, залучення коштів до громади за рахунок привабленя туристів до історичної пам»ятки, жителі села матимусть облаштоване місце відпочинку

12. Як саме ви будете просувати проект

Веб-сайт, соціальні мережі (Facebook),засоби масової інформації

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

1. покращення екологічної ситуації в селі

2. покращення якості підземних джерел та поверхневих вод

3. забезпечення мешканцiв села якiсною питною водою

4.  покращення благоустрою територiї

5. створення безпечних i корисних умов перебування дітей та молодi

6. залучення дiтей та молодi до прцродоохоронної  роботи

7.   iнформування про екологiчнi проблеми та шляхи iх вирiшення

8.  розвиток зеленого туризму

9.  досягнення гармонії взаємодії суспільства та природи

10. раціональне використання і відтворення природних ресурсів

11. формування безпечних умов  життєдіяльності населення

12. створення екологiчно чистого, сучасного мiсця для вiдпочинку, спiлкування, зеленого туризму шляхом облаштування в нацiональному стилi територii бiля криницi.

13. виховання поваги до звичаїв i традицiй українського народу

14. виховання  культури поведiнки та спiлкування

15. покращення фiзичного та психологічного  cтану  здоров'я дiтей i дорослих

16. виховання згуртованості, працелюбності, бережливого ставлення до природних pecypciв.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
1. Чистка джерела – 10000 грн

2. укріплення берегів – 8000 грн