Ігровий дитячий майданчик села Знаменівка

Маркочан Анна Михайлівна

Телефон *

Мета проекту *

Сприяння повноцінному та здоровому розвитку дітей нашої громади.Покращення якості життя мешканців громади.

Хто є партнерами проекту?

Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті

Олександрівська ОТГ

Хто є цільовою аудиторією проекту? *

Діти дошкільного та шкільного віку ,їхні батьки.

Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? *

Суть проблеми в тому,що у вільний після учбових занять час діти ,нічим не зайняті,не розвиваються фізично,морально,не має спілкування між дітьми та надбання досвіду в іграх.У дітей є багато вільного часу,і він марнується без виховної та розвиваючої цілі.В цій галузі запроваджуються проекти з побудови спортивних ігрових майданчиків.

Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові результати проекту-побудова та обладнання ігрового дитячого майданчика у першому півріччі 2019 року,довгостроковий результат-покращення умов для здорового повноцінного розвитку та відпочинку дітей,молоді громади села.

Перерахуйте заплановані заходи проекту *

У рамках проекту планується на виділеній земельній ділянці,у центральній частині села Знаменівка встановити: дві гойдалки; дві гірки; дві каруселі; поперечину та брус; Установлювати дане обладнання будуть жителі громади та робітники з благоустрою.

Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? *

Реалізація даного проекту допоможе вирішити питання:1)повноцінного розвитку підростаючого покоління,діти виростуть здоровими,розвиненими,комунікабельними;2)цей проект допоможе згуртувати громаду,здобудеться цінний досвід спільного вирішення завдань,які ставить життя перед мешканцями сіл.

Як саме ви будете просувати проект *

(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та ін.)

Проект будемо просувати через засоби масової інформації,через офіційний сайт громади,а також через партнерів та громадскість.

Яким чином можна оцінити результати роботи проекту? *

Провести опитування мешканців села,зробити фото,відео фіксації реалізованого проекту.

Орієнтовний бюджет, що плануєте придбати (технічні засоби, обладнання, канцелярія тощо)? Загальна сума витрат за проектом *

Гойдалки-10 тис.грн каруселі-20 тис.грн гірки- 10 тис.грн поперечина та брус-5 тис.грн Силами громади профінансовано будівництво огорожі,альтанки,двух лав та пісочниці з грибком.Роботи по установленню та обладнанню дитячого майданчика будуть виконані батьками дітей та робітниками з благоустрою громади.