«Ігровий дитячий майданчик села Зелене»

1. Ваша контактна інформація  : Пшиченко Іван Іванович,

моб.тел-0509949216

2. Назва організації, яку Ви представляєте:

Новоолександрівський старостинський округ

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни":

на даний час «ні» ,але в майбутньому «так».

4. Назва проекту «Ігровий дитячий майданчик села Зелене»

5. Мета проекту: Сприяння повноцінному та здоровому розвитку дітей нашої громади.Покращення якості життя мешканців громади.

6. Хто є партнерами проекту?

–ОлександрівськаОТГ
7. Хто є цільовою аудиторією проекту?

- діти дошкільного та шкільного віку  та їхні батьки.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

- суть проблеми в тому,що у вільний після учбових занять час діти не знають куди себе подіти, байдикують,нічим не зайняті та сидять біля комп’ютерів,можна сказати не розвиваються фізично,морально,психічно,відсутній виховуючий ігровий момент,не має спілкування між дітьми та надбання досвіду в іграх та спілкуванню у разновікових групах та серед однолітків.Можна сказати ,що у дітей є багато вільного часу,і він марнується без виховної та розвиваючої цілі. В цій галузі запроваджуються проекти з побудови спортивних ігрових майданчиків.

9. Опишіть всі заплановані заходи – у рамках проекту планується на виділеній земельній ділянці,у центральній частині села встановити:

-дві гойдалки;

-дві лави;

-дві гірки;

-дві каруселі;

-поперечену та бруси;

-дві пісочниці з грибками;

Установлювати дане обладнання будуть жителі громади у складі 5-ти чоловік- Пшиченко І.І.,Рябов Г.М.,Левчик В.О.,Уманцев В.В.,Сиваш М.М.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?- реалізація даного проекту допоможе вирішити питання :1) повноцінного розвитку   підростаючого покоління,діти виростуть здоровими,розвиненими,комунікабельними.2)цей проект допоможе згуртувати громаду навколо вирішення суспільно-важливих питань та проблем громади,здобудеться цінний досвід спільного вирішення завдань,які ставить життя перед мешканцями сіл

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

- провести опитування мешканців села ,зробити фото, відео фіксації реалізованого проекту.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
)

- просувати проект будемо через засоби масової інформації,через офіційний сайт громади,а також через партнерів та громадськість.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту- короткострокові результати проекту

- побудова та обладнання ігрового дитячого майданчика у першому півріччі 2019 року,довгостроковий результат- покращення умов для здорового повноцінного розвитку та відпочинку дітей та молоді громади села.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту

-50000грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів:

-   гойдалка- 10 тис.грн

-   карусель-10 тис грн.

-   гірка-10 тис грн.

-   поперечена та бруси-5тис.грн

-   пісочниця та грибок- 5 тис.грн

Силами громади профінансовано будівництво огорожі,альтанки,однієї гойдалки,двух лав .У проекта просимо кошти для придбання каруселі,гойдалки,гірки,поперечини та бруса,пісочниці та грибка. Роботи по установленню та обладнання дитячого майданчика будуть виконані батьками дітей та робітниками з благоустрою громади,приблизна сума 5тис.грн

ПРОЕКТ  «ІГРОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК СЕЛА ЗЕЛЕНЕ»

Мета проекту

Сприяння повноцінному та здоровому розвитку дітей нашої громади. Покращення якості життя мешканців громади.

Зміст проекту

За кошти проекту планується придбати гойдалки,каруселі,гірки,альтанки для дітей

ПІБ керівника проекту

Пшиченко Иван Иванович