Доступ до публічної інформації

ЗВІТ ПРО НАУКОВО-ДОСЛІДНУ РОБОТУ Розроблення Схеми санітарного очищення Олександрівської селищної ради Олександрівського району Донецької області

08:44:12 27.05.2020

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ «СХЕМА САНІТАРНОГО ОЧИЩЕННЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

08:40:45 27.05.2020

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Назва об'єкту "Реконструкція будинку культури в культурно-інформаційний центр у смт Олександрівка Донецької області".

09:30:29 12.02.2020