Дитячий майданчик «Мрія»

1. Воробйова Катерина Іванівна, 095-839-73-26

2. Назва організації, яку Ви представляєте – Беззаботівський старостинський округ

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? - ні

4. Назва проекту -  Дитячий майданчик «Мрія»

5. Мета проекту - Для гармонійного фізичного та розумового розвитку дітей простір для руху та гри є життєво необхідним. Цей проект покликаний створити такий простір у нашому селі. Ми, як батьки, хотіли б бачити оновлений дитячий майданчик не лише острівцем природи серед "сільських  джунглів", а й таким, що відповідає сучасним нормам з безпеки.

6. Хто є партнерами проекту? – Олександрівська селищна рада
7. Хто є цільовою аудиторією проекту?діти та молодь села Новоандріївка

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? -        Проблема с. Новоандріївка полягає в тому, що ціле покоління дітей які проживали з 1990-х років у даному селі виросли без змоги безпечно проводити дозвілля, оскільки не було спеціально облаштованого місця. Час не стоїть на місці, змінюються покоління, а проблема залишається актуальною й досі.
      Дітям даного села доводиться гратися на асфальті, проїжджій частині, розвалених будівлях . Тому існує гостра потреба в облаштуванні земельної ділянки (0,030 га) під дитячий майданчик .

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту
Для кожного з заходів / компонентів проекту, вкажіть: а) приблизні дати (місяці) запровадження, б) кількість учасників та їх категорії (напр. 100 студентів університету X, 5 представників міської ради Y), в) необхідні ресурси
квітень місяць, діти та батьки с. Новоандріївка

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? - Це дозволить дітям комфортно і безпечно гратися та займатися спортом. На даному дитячому майданчику ми пропонуємо облаштувати ігрові комплекси з сучасним
безпечним покриттям, спортивним інвентарем та зеленою зоною для відпочинку.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту - Реалізація даного проекту дозволить здійснити мрію жителів даного населеного пункту про створення
безпечного дитячого майданчика.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.

Стаття видатків :

Придбання ігрової площадки – 20000грн

Придбання дитячих лавок, стола - 4000грн (2шт)

Пісочниця – 2500грн (1шт)

Гойдалка  - 6000грн (1шт)

Огорожа – 17500грн