Дитячий ігровий майданчик

1. Ваша контактна інформація : Гомівка Євген Володимирович, село Староварварівка, вул.Молодіжна.,17 Олександрівського району Донецької області,  тел..0993560769

2. Назва організації, яку Ви представляєте: активний громадянин села Староварварівка.

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? -

4. Назва проекту: Дитячий ігровий майданчик.

5. Мета проекту: Найголовніша мета проекту – створення умов для виховання дітей у гармонії та вмінні спілкуватися, оздоровленні, фізичному розвитку шляхом встановлення дитячого ігрового майданчику

6. Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)
: Олександрівська селищна рада ( спів фінансування).

7. Хто є цільовою аудиторією проекту: діти дошкільного та шкільного віку та їх батьки.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? : у селі Староварварівка відсутній дитячий садок, діти дошкільного віку не мають можливості спілкуватися зі своїми однолітками, проводять багато часу біля екрану телевізора та монітору комп’ютера, необхідно заохочувати дітей більше часу проводити на свіжому повітрі граючи в активні ігри з однолітками, тому є потреба в створенню дитячого ігрового майданчику для рухливих ігор.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту:

- підготовка території до встановлення ігрового майданчику;
- доставка та встановлення конструкцій;
- благоустрій території.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?: наш проект протягом багатьох років буде мати великий вплив на виховання наших  дітей та онуків. Діти матимуть можливість зростати в гармонії.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?:джерелами інформації оцінки результатів роботи можуть бути спостереження, опитування мешканців села.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
: : проект буде просуватись через партнерів, а також публікації в соціальних мережах..

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту: -створені умови для активного відпочинку дітей на свіжому повітрі.

-поліпшення емоційного і фізичного розвитку дітей сприяють вихованню здорового і гідного покоління;

-підвищення соціальної активності батьків і всіх учасників проекту.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Бюджет дитячого ігрового майданчика:

• Гойдалка підвісна «Сонечко» - 6 тис 900 грн;
  • Карусель «Квіточка» зі штурвалом – 9 тимс.400 грн.;
  • Ігровий комплекс «Гномик» - 32 тис.850 грн.

Всього:49 тис.150 грн

Доставка, монтаж та підготовка території під дитячим ігровим майданчиком буде зроблена за рахунок місцевих жителів та органів місцевого самоврядування.