«Безпечний рух»

1. Ваша контактна інформація : Шабельник Ганна Юріївна, 84030, с. Михайлівка, вул. Виноградна, буд. 42 , тел. 0662302910.

2. Назва організації, яку Ви представляєте: діловод Олександрівської селищної ради.

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? - Ні

4. Назва проекту: «Безпечний рух»

5. Мета проекту: Убезпечити рух транспорту та мешканців села на переході через міст трасою з однієї частини села в іншу.

6. Хто є партнерами проекту?(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті) :  Олександрівська селищна рада ( спів фінансування).

7. Хто є цільовою аудиторією проекту: жителі села, учасники дорожнього руху.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? :

Село Михайлівка розділене на дві частини, відстань між ними приблизно 800 м. Їх розділяє колишня річка Маячка, а на теперішній час рибгоспна канава, яка заросла очеретом. Через цю канаву збудований міст. У нічний час мешканцям села, а також транспортним засобам важко орієнтуватись у місцевості, так як повністю відсутнє освітлення на мосту. Проблема полягає в тому, що до найближчого трансформатору відстань сягає 1500 м. Доцільно встановити два ліхтарі з сонячними панелями. Цим ми убезпечимо рух транспорту, а також пересування місцевих мешканців з однієї частини села в іншу. Тому що нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного , хто змушений долати маршрут у вечірній та нічний час. Відсутність освітлення також завдає матеріальних та моральних збитків. Велика кількість вулиць  населених пунктів знаходяться в стані повної відсутності освітлення, або з освітленням яке потребує великих енергозатрат. Дана проблема дуже відчувається з настанням холодів, коли день стає коротким , і повертатися додому дорослим з роботи, а дітям – зі школи доводиться вже у повній темряві. У покращенні освітлення села вже почалися роботи, а саме освітлювання вулиці Центральної, та в планах вулиці Миру, за кошти Олександрівської ОТГ.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту:

• Закупівля ліхтарів на сонячних панелях;
  • Установка ліхтарів на стовпах ;

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?: мешканці села та учасники дорожнього руху  будуть забезпечені освітленням під час руху в темний час доби, що вплине на рівень умов життя населення, створить безпечні та комфортні  умови життєдіяльності для населення та руху транспортних засобів.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?:

• вирішення найболючішої проблеми – освітлення даної території, а саме мосту в нічний час;
  • підвищення безпеки людського життя та транспортного руху;
  • зниження соціальної напруги;
  • покращення морально - психологічного клімату села.

12. Як саме ви будете просувати проект (напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації): проект буде просуватись через партнерів, засоби масової інформації.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту:

• впровадження сучасних енергозберігаючих технологій;
  • покращення освітлення села;
  • забезпечення у нічний час безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі
 нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Стаття витрат – закупівля ліхтарів з сонячними панелями;

Кількість одиниць – 2 шт.;

Необхідно коштів – 2 ліхтарі* 25 000 грн = 50 000 грн.

Монтаж ліхтарів буде проведено зусиллями органів місцевого самоврядування.