Безпечний будинок

1. Ваша контактна інформація Мацейко Євгенія Вікторівна

2. Назва організації, яку Ви представляєте: активний громадянин Олександрівської громади

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? Ні

4. Назва проекту: Безпечний будинок

5. Мета проекту

1) Створення безпечних та належних умов проживання мешканців одразу трьох будинків, розташованих по вул. Донецька №10, №11, №13

2) Енергозбереження будинку та покращення естетичного вигляду будинків

3) Покращення інфраструктури Олександрівської громади

6. Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада (співфінансування) та мешканці будинків (організація робіт, виконання ремонтних робіт)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Мешканці будинків №10, №11 та №13 по вул. Донецька
8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

Мешканці будинків власними силами та за власні кошти у 2005 році зробили часткову заміну вхідних дверей у цих будинках, а саме тих які знаходилися у дуже жахливому стані. На сьогоднішній день залишилося замінити чотири вхідні двері, але нажаль, люди не можуть за власні кошти придбати двері (переважна більшість мешканців похилого віку). Мешканці будинків підтримують порядок у під’їздах та прибудинковій території самотужки, доглядають за клумбами з квітами та деревами, ремонтують ганки. Тому маємо надію та докладемо зусилля, щоб перемогти у конкурсі.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

- демонтаж старих дверей

- встановлення нових металевих вхідних дверей

- благоустрій прилеглої території

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Реалізація проекту покращить інфраструктуру селища, забезпечить безпечні умови проживання

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Покращення умов проживання мешканців Олександрівки, перемога у конкурсі та подальша реалізація проекту підвищить рівень довіри до влади та віра у краще майбутнє та власні сили

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Офіційний сайт Олександрівської селищної ради, сторінка Олександрівської ОТГ  у Фейсбук, інформаційний стенд громади

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові- покращення настрою мешканців громади.

Довгострокові- забезпечення безпечних умов проживання населення, підвищення енергоефективності будинків.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Заміна вхідних дверей на нові металеві загальною вартістю10 тис. грн.

У буд. №10- 1 двері;

У буд. №11- 2 дверей;

У буд. №13-1 двері.

Всього за проектом: 4 шт х 10000=40000 грн.