«Безпечна зупинка- безпечне село»

1. Ваша контактна інформація: Тімченко Ганна Володимирівна, село Староварварівка, вул.Велика Садова, 50,  тел.0993402992

2. Назва організації, яку Ви представляєте: активний громадянин села Староварварівка.

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? -

4. Назва проекту: «Безпечна зупинка- безпечне село»

5. Мета проекту:  в рамках  проекту «Безпечна зупинка – безпечне село» планується встановити автобусні зупинки, з накриттям по вулицях  Велика Садова, 1 Травня та Шкільній в селі Староварварівка , даний проект дуже важливий для громади, оскільки в селі відсутні автобусні зупинки, людей маршрутом користується чимало, переважна кількість – діти. Автобусна зупинка – місце, де постійно зупиняється транспорт для посадки та висадки пасажирів.. Поліпшення умов транспортного обслуговування населення, створення безпечних умов для школярів та громади. Привернення уваги громадськості до безпеки руху.

6. Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)
: Олександрівська селищна рада ( спів фінансування).

7. Хто є цільовою аудиторією проекту: громада села Староварварівка.
8.
 Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? : в селі Староварварівка відсутні автобусні зупинки, у зв’язку з цим люди постійно скаржаться, що чекаючи автобус у дощову чи снігову погоду, а ще особливо стосується дітей, які їдуть до школи повністю промокають та замітає снігом. Щоб вирішити дану проблему потрібно встановити де зупиняються автобуси-автобусну зупинки з накриттям.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту:

- підготовка площі для встановлення автобусниї зупинок;
- встановлення автобусних зупинок;

-належна розмітка дорожнього руху біля автобусних зупинок.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади: завдяки проекту буде  створено забезпечення дотримання вимог правил благоустрою, підвищено рівень безпеки життєдіяльності населення, забезпечено дотримання законодавства про дорожній рух й автомобільні дороги в місцях розташування зупинок громадського транспорту.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?:джерелами інформації оцінки результатів роботи можуть бути спостереження, опитування мешканців села.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
: проект буде просуватись через партнерів, а також публікації в соціальних мережах.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту: після встановлення автобусних зупинок з накриттям мешканці села Староварварівка по вул.. Велика Садова, 1 Травня та Шкільній під час чекання автобусу матимуть змогу присісти на лавочку та не страждати від опадів, а також створення комфортних умов для мешканців громади, які проживають на цих вулицях.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Бюджет  проекту автобусних зупинок:

-автобусна зупинка -3 штуки,довжина -3 м., ширина-2 м, висота-2,7 м.- 16000 тис.грн.

Всього:48000 тис. грн

Доставка, монтаж та підготовка території під автобусні зупинки буде зроблена за рахунок місцевих жителів та органів місцевого самоврядування.