A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Олександрівська селищна рада
Донецька область, Олександрівський район

«Безпечна зупинка- безпечне село»

1. Ваша контактна інформація: Тімченко Ганна Володимирівна, село Староварварівка, вул.Велика Садова, 50,  тел.0993402992

2. Назва організації, яку Ви представляєте: активний громадянин села Староварварівка.

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? -

4. Назва проекту: «Безпечна зупинка- безпечне село»

5. Мета проекту:  в рамках  проекту «Безпечна зупинка – безпечне село» планується встановити автобусні зупинки, з накриттям по вулицях  Велика Садова, 1 Травня та Шкільній в селі Староварварівка , даний проект дуже важливий для громади, оскільки в селі відсутні автобусні зупинки, людей маршрутом користується чимало, переважна кількість – діти. Автобусна зупинка – місце, де постійно зупиняється транспорт для посадки та висадки пасажирів.. Поліпшення умов транспортного обслуговування населення, створення безпечних умов для школярів та громади. Привернення уваги громадськості до безпеки руху.

6. Хто є партнерами проекту? 
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)
: Олександрівська селищна рада ( спів фінансування).


7. Хто є цільовою аудиторією проекту: громада села Староварварівка.
8.
 Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? : в селі Староварварівка відсутні автобусні зупинки, у зв’язку з цим люди постійно скаржаться, що чекаючи автобус у дощову чи снігову погоду, а ще особливо стосується дітей, які їдуть до школи повністю промокають та замітає снігом. Щоб вирішити дану проблему потрібно встановити де зупиняються автобуси-автобусну зупинки з накриттям.

 

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту:

- підготовка площі для встановлення автобусниї зупинок;
- встановлення автобусних зупинок;

-належна розмітка дорожнього руху біля автобусних зупинок.

 

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади: завдяки проекту буде  створено забезпечення дотримання вимог правил благоустрою, підвищено рівень безпеки життєдіяльності населення, забезпечено дотримання законодавства про дорожній рух й автомобільні дороги в місцях розташування зупинок громадського транспорту.


11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?:джерелами інформації оцінки результатів роботи можуть бути спостереження, опитування мешканців села.

12. Як саме ви будете просувати проект 
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
: проект буде просуватись через партнерів, а також публікації в соціальних мережах.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту: після встановлення автобусних зупинок з накриттям мешканці села Староварварівка по вул.. Велика Садова, 1 Травня та Шкільній під час чекання автобусу матимуть змогу присісти на лавочку та не страждати від опадів, а також створення комфортних умов для мешканців громади, які проживають на цих вулицях.

 

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн. 
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Бюджет  проекту автобусних зупинок:

-автобусна зупинка -3 штуки,довжина -3 м., ширина-2 м, висота-2,7 м.- 16000 тис.грн.

Всього:48000 тис. грн

 

 

Доставка, монтаж та підготовка території під автобусні зупинки буде зроблена за рахунок місцевих жителів та органів місцевого самоврядування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь