«АВТОБУСНА ЗУПИНКА села Зелене»

1. Ваша контактна інформація  : Булавіна Алла Вікторівна,

моб.тел-0994702596

2. Назва організації, яку Ви представляєте:

Новоолександрівський старостинський округ

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни":

на даний час «ні» ,але в майбутньому «так».

4. Назва проекту «АВТОБУСНА ЗУПИНКА села Зелене»

5. Мета проекту: Сприяння повноцінному та здоровому розвитку нашої громади. Покращення якості життя мешканців громади.

6. Хто є партнерами проекту?

–ОлександрівськаОТГ
7. Хто є цільовою аудиторією проекту?

- діти дошкільного та шкільного віку  та їхні батьки.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

- суть проблеми в тому,що в селі зовсім відсутня автобусна зупинка, яка конче потрібна всім мешканцям села. Особливо маленькі діти, яким треба кожного дня чекати автобуса для того, щоб потрапити до школи та дитячого садка
9. Опишіть всі заплановані заходи – у рамках проекту планується на виділеній земельній ділянці,по вул..Миру села Зелене встановити:

- автобусна зупинка;

Установлювати дане обладнання будуть жителі громади у складі 5-ти чоловік- Пшиченко І.І.,Рябов Г.М.,Левчик В.О.,Уманцев В.В.,Сиваш М.М.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?- реалізація даного проекту допоможе вирішити питання :

1) повноцінного розвитку   підростаючого покоління.

2) цей проект допоможе згуртувати громаду навколо вирішення суспільно-важливих питань та проблем громади,здобудеться цінний досвід спільного вирішення завдань,які ставить життя перед мешканцями сіл.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

- провести опитування мешканців села ,зробити фото реалізованого проекту.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
)

- просувати проект будемо через засоби масової інформації,через офіційний сайт громади.

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

- короткострокові результати проекту

- побудова автобусної зупинки першому півріччі 2019 року.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту

-50000грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів:

-   автобусна зупинка в комплекті з лавочкою – 30000 грн.

Силами громади профінансовано роботи по установленню автобусної зупинки будуть виконані батьками дітей та робітниками з благоустрою громади,приблизна сума 5тис.грн

ПРОЕКТ  «АВТОБУСНА ЗУПИНКА СЕЛА ЗЕЛЕНЕ»

Мета проекту

Зміст проекту